Meie firmast

Pakume oma klientidele paindlikku ja konstruktiivset lähenemist.

Firmast

Finest Capital OÜ on eestimaisel kapitalil põhinev Ehitus ettevõtte. Pakume oma klientidele paindlikku ja konstruktiivset lähenemist. Meie professionaalsed töötajad omavad pikaajalist töökogemust ja on orienteeritud ehitusprojektide õigeaegsele ja kvaliteetsele elluviimisele

Teenused

Ehitame nii alltöövõtu- kui ka peatöövõtukorras

  • Projekteerimine
  • Korterelamute renoveerimine projektist lõppviimistluseni
  • Müüritööd
  • Betoonitööd
  • Viimistlustööd

SAAVUTUSI

Me ehitasime palju huvitavaid proekte millistes tööstusharudes nagu Hotellid, Elamud, Bürood, Kaubanduslikud hooned, Restoranid.

  • 1. Oleme kiiresti arenev ettevõtte.
  • 2. Rahulolevad kliendid
  • 3. 4 aasta jooksul Rohkem kui 20 edukalt lõpetatud projekte.

MEESKOND

JOEY

Good, better, best. Never let it rest. 'Til your good is better and your better is best.

MARK

I am determined to be cheerful and happy in whatever situation I may find myself. For I have learned that the greater part of our misery or unhappiness is determined not by our circumstance but by our disposition.

DAVID

I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.

JULIEN

Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven't found it yet, keep looking. Don't settle. As with all matters of the heart, you'll know when you find it.

Koos leiame olukorrale sobivaima lahenduse!

VISION & MISSION

Kvaliteet ühendab Meie töötajad tunnetavad, et see on parim töökoht, kus nad on eales töötanud. Meie oskame oma töödega klientide probleeme lahendada. Erialase kompetentsuse ja isikliku vastutusega loome me meeskonnas eeldused rahvusvaheliseks eduks. Meie tugevus on meie edukus. Meie koostööd kujundavad avatud suhtlemine ja vastastikune usaldus.Tulemustele suunatud organisatsioon. Mõistame klientide nõudmisi ja täidame neid. Meie ülesanne on tagada kliendi rahulolu. Oleme kasumlik ja iseseisev ettevõte ning avatud partnerlustele. Oma töötajatele anname võimaluse arendada omaenda tugevaid külgi ja kindlustunde, et nad võivad EHTS perre kuuluda pikka aega.

TOP